בעיות בלימוד אנגלית וכיצד לשפר אותם

האם אתה מתקשה ללמוד אנגלית? אתה אומר לעצמך “אם רק אוכל ללמוד אנגלית טוב יותר, הייתי יכול לעשות הרבה יותר.”? אם אתה עונה בחיוב לשאלות אלה, אני בטוח שאתה תוהה כיצד תוכל לעשות זאת. במאמר זה ברצוני להסביר כמה בעיות שלומדים רבים מלומדים אנגלית ודרכים לשיפור האנגלית שלך פשוטות ויכולות להיות מהנות בו זמנית.

בעיות בלימוד אנגלית

– אוצר מילים גרוע באנגלית

אוצר המילים חשוב כאשר לומדים שפה. בכל שפה, כמובן כולל אנגלית, יש אלפי ואלפי מילים. במקרים רבים, גם אותם דוברי השפה אינם יודעים את כל המילים של אותה שפה. יש פשוט יותר מדי ללמוד. למעשה, על פי מקורות רבים שנתקלתי בהם, יש רק 800 מילים שעליך לדעת לשוחח באנגלית. הרשימה ארוכה מדי להצגה כאן, אך התחלה טובה היא לקרוא את הרשימה ולראות כמה מילים אתה מכיר. אתה עלול להפתיע את עצמך בכמות המילים שאתה מכיר. פרסמתי את הרשימה במועדון האנגלי העולמי, ואתה יכול לעבור עליה שם. בעיה נוספת שאנשים מתמודדים איתם בלמידת אוצר המילים באנגלית היא שהם לומדים מילים חדשות, אך הם נוטים לשכוח את מה שלמדו די מהר אחרי שזה עתה למדו אותם. אז מה אתה יכול לעשות?

– כיצד לשפר את אוצר המילים באנגלית

יש משחקים לשחק ושיטות ללמוד לשפר את אוצר המילים באנגלית. השיטה הפשוטה הטובה ביותר שאני רוצה להציע היא זו; פשוט להכין רשימה. עכשיו יש בזה יותר מאשר רק להכין רשימה, אז תמשיכו לקרוא. אחת לשבוע, ערכו רשימה של עשרים וחמש מילים בעזרת רשימות ה- Vocab של מועדון האנגלית העולמי, או בחרו מילים מאתרים פופולריים אחרים. בזמן שאתה מרכיב (או מכין) את הרשימה שלך, הקפד לרשום את ההגדרות אם אינך בטוח באותה עת. עשו כמיטב יכולתכם ללמוד וללמוד מילים חדשות אלה. עכשיו פרק את הרשימה לחמש מילים ביום. ביום הראשון שלך, למד את חמש המילים הראשונות שלך. ביום השני שלך, למד את חמש המילים הבאות שלך. עכשיו הנה הטריק; אחרי היום השני שלך עם חמש מילות המילה שלך, נסה לרשום את דברי אתמול. ביום השלישי שלך, עיין במילים של יום שלישי, ואז נסה לזכור ולרשום את מילות המילה של יום שני. האם אתה עדיין רואה דפוס? אני מקווה. עשה זאת במשך חמישה ימים, וביום השישי שלך ללימוד אוצר המילים, נסה לכתוב את כל מילות המילה שלך בשבוע האחרון. קח את הזמן שלך, ועשה כמיטב יכולתך. כשתסיים, עיין במילים אלה וראה מה אתה זוכר. אם תשתמש בשיטה שלמעלה, אני מבטיח לך שתשפר את אוצר המילים באנגלית ולא תשכח את המילים שלמדת.

– כישורי דיבור אנגלית ירודים

אחת התלונות הגדולות ביותר שאני שומע עליה כאשר לומדים שפה חדשה, היא חוסר היכולת שלהם לתקשר בהצלחה. בין אם מדובר בנושא של צמצום המבטא שלהם ובין אם אי ידיעת אוצר המילים או הדקדוק כדי ליצור שיחה הגונה, אנשים רבים נאבקים בכישורי דיבור לקויים.  אוצר מילים באנגלית לפסיכומטרי אנשים מניחים שלימוד דקדוק בכיתה או לימוד מילים באוצר מילים יעזור להם לדבר אנגלית כשפה. אך גורמים אלה רק מקנים לך ידע בשפה האנגלית ואינם יכולים לתרגם לכישורי אנגלית אמיתיים. האם אתה נתקל בבעיות בכישורי דוברי אנגלית? להלן דרכים לשפר את כישורי הדיבור שלך באנגלית.

– כיצד לשפר את כישורי הדיבור שלך באנגלית

ניסיתם לצפות בסרט באנגלית? אני בטוח שיש לך. זה אחד הדברים הכי קלים לעשות בזמן לימוד ולימוד אנגלית. אבל מה זה רעיון טוב בצפייה בסרטים? אני אספר לך; זה לשמוע את המילים שנאמרות בקול רם. אז יש

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *